Materiály pro tisk

Malířské plátno

Malířské plátno

Je to klasika, kterou všichni už dobře znáte. Skutečná tkanina se slabou vrstvou bílého pogumování (450g/m2). Díky této kombinaci je výsledek digitálního tisku opravdu dokonalý. Malířské plátno napínáme na dřevěný klínový rám, který je opatřen háčkem.

Matný plastový papír

Matný plastový papír

Zní to zvláštně, ale my mu tak říkáme. Tenký plast (200g/m2) připomínající svým vzhledem papír. Matný  až saténový povrch zaručuje skvělý výsledek a vysokou kvalitu tisku. Velikou výhodou oproti klasickému papíru je, že se jen tak neroztrhne. Proto je vhodný pro použití pod sklo, ale především samostatně.

Polomatný křídový papír

Polomatný křídový papír

Klasický polomatný křidový papír (160g/m2) určený k tisk fotografií. Ideální pro plakáty vkládané pod sklo nebo pro rámování. S tiskem budete určitě spokojeni.

Způsoby zpracování

Plakát

Plakát

Na vybraný materiál vytiskneme obraz nebo koláž fotografií.  Výtisk naformátujeme na požadovaný rozměr. K zákazníkovi se tisky dostanou bezpečně v papírovém tubusu.

Malířské plátno na klínovém rámu

Malířské plátno na klínovém rámu

Plátno napínáme na profesionální dřevěné rámy. Větší formáty jsou rozepřeny středovou latí. Samozřejmostí je háček pro zavěšení na zeď. Pro bezpečnou dopravu hotový obraz zabalíme do bublinek a následně do kartonu.

Samolepka na zeď

Samolepka na zeď

Po výtisku samolepku opatříme matnou laminací. Laminace ochrání tisk před poškrábáním při aplikaci na stěnu. Stejně jako plakáty, samolepky naformátujeme na požadovaný rozměr a odešleme bezpečně v papírovém tubusu.